تزریق ژل به خط خنده

تزریق ژل به خط خنده

خط خنده، خطی است که هنگام خندیدن روی صورت نمایان می شود. این خطوط از کنار بینی کشیده شده و تا گوشه بالایی دهان ادامه دارند. خط خنده ظاهر نامناسبی به صورت می بخشد، چرا که باعث می شود فرد مسن تر به نظر بیاید. خط خنده ممکن است به دلایل زیادی از جمله افزایش سن، جویدن مکرر آدامس، مصرف سیگار و دخاینات و  یا در معرض خورشید قرار گرفتن، ایجاد شود. یکی از راه های از بین بردن خط خنده تزریق فیلر به خط خنده می باشد.

ژل فیلر از مواد طبیعی ساخته می شود، در نتیجه هیچ گونه حساسیتی پوستی برای بیمار نخواهد داشت. برخلاف سایر روش ها نیازی به امتحان روی پوست وجود ندارد، چرا که ماده اصلی این ژل اسید هیالورونیک است. این ماده ، با بدن انسان ها سازگار بوده و بطور طبیعی در بافت هایی مثل چشم و… یافت می شود. هنگامی که ژل فیلر تزریق می شود، کلاژن صورت تحریک شده و باعث می شود ضخامت و قوام پوست افزایش پیدا کند. در نتیجه چین و چروک ایجاد شده، کمتر دیده می شوند و یا به کلی از بین می روند. تزریق ژل فیلر به صورت یک روش غیر تهاجمی بوده و با بی حسی موضعی انجام می شود. می توان گفت که این روش به هیچ گونه دردی نداشته و فقط چند دقیقه طول می کشد. همچنین بیمار در همان روز می تواند از بیمارستان یا کلینیک مرخص شده و فعالیت های روزانه خود را بصورت طبیعی انجام دهد. به دلیل نتایج فوری قابل مشاهده  و همچنین دلایل مذکور، این روش امروزه بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. ممکن است برای رسیدن به نتایج بهتر لازم باشد این روش را همراه با روش های دیگری از جمله لیفت صورت و… انجام داد.

ماندگاری ژل فیلر حداقل یک الی دو سال می باشد و پس از این مدت بیمار باید دوباره اقدام به تزریق فیلر کند. وجود قرمزی، کبودی، تورم جزئی پس از تزریق فیلر به صورت، کاملا طبیعی است و این عوارض پس از چند روز کاملا از بین می روند. نتایج مطلوب این روش معمولا پس از گذشت چند روز و خوابیدن تورم مشاهده می شوند. توصیه می شود در انتخاب پزشک خود دقت کنید تا هنگام تزریق فیلر از عوارض جانبی مثل ایجاد توده و یا نامتقارن بودن جلوگیری شود.

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *