میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی است که نیمه تهاجمی می باشد که طی چند سال اخیر روش های درمانی بسیار خوبی را توانسته اند با آن انجام بدهند و قابل مقایسه با لیزر فرکشنال و اثر بخشی در حد بسیار است .

چه افرادی کاندید میکرونیدلینگ هستند .

افرادی که مناسب میکرونیدلینگ هستند کسانی هستند که دارای اسکارهای اکنه – سوختگی– خطوط باقی مانده از بارداری هستند . همین طور چروک های سطحی پوست – منافذ – تیرگی و لک های پوستی با این روش قابل درمان می باشد .

چه افرادی مجوز میکرونیدلینگ را ندارند

  • موارد منع برای افرادی که درحالت بارداری هستند .
  • دچار نقص ایمنی و بافت کلوئیدی باشند
  • استفاده از روش های درمانی لیزرهای تهاجمی طی چند ماه اخیر داشته اند داروهای لایه بردار قوی استفاده کرده باشند .

دستگاه هایی که در این کار هست به صورت برقی و دستی است . دستی به کمک درما رولر انجام می شود که یک دسته فلزی همراه با سوزن های مخصوصی است که با چرخش روی پوست سوراخ های بسیار ریز یا میکرونیدلینگ را روی پوست ایجاد می کند .

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

روش کار با دستگاه های برقی این دستگاه ها کارتریج های مخصوص خود را دارند که داخل این کارتریج تعداد مشخصی سوزن های بسیار تیز و از جنس فلزات مرغوب درست شده است که نفوذ کاملی به داخل پوست داشته باشند و و مستقیما وارد درم می شود این دستگاه ها میزان نفود سوزن را مشخص می کند و این مسئله بستگی به ضخامت پوست دارد . سرعت دستگاه هم مشخص است . مزیتی که این دستگاه به لیزر فرکشنال دارد ایجاد التهاب یا سوختگی روی سطح پوست ایجاد نمی کند و وارد درم می شود و التهاب خیلی مختصری روی سطح ایجاد می شود که با درمان های مراقبتی طی چند روز برطرف می شود  .

میکرونیدلینگ روشی می باشد که جهت جوانسازی پوست استفاده می شود و می بایستی یک متخصص پوست با تجربه میکرونیدلینگ را انجام دهد . دکتر الهه لطفی متخصص پوست میکرونیدلینگ را با متدهای جدید و کاربردی انجام می دهد و رضایت مشتری را از آن بیمار می کند . همچنین شما می توانید جهت رزرو وقت و مشاوره های لازم با شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳ تماس حاصل نمائید .

پوست صورت باید کاملا تمیز باشد با مواد مخصصوص کاملا ضد عفونی شود در منطقه مورد نظر داروی بی حسی موضعی می گذریم مدت زمان بی حسی هم معمولا بین 20 الی 30 دقیقه باشد. همزمان با این کار از داروهای مناسب هم استفاده می کنیم که روی پوست قرار می گیرد و این کار را تا زمانی انجام می دهیم که پوست حالت قرمزی به خود بگیرد . تحت هیچ شرایطی نباید به پوست فشار وارد کنیم و به آرامی باید میکرونیدلینگ انجام شود .

مراقبت هایی که باید بعد از میکرونیدلینگ انجام شود می توان از کرم های ترمیم کننده و ضد آفتاب استفاده شود که ترمیم پوست هر چه سریع تر انجام شود .

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *