کاشت ابرو

کاشت ابرو

ابرو در مقایسه با موی سر از تعداد کمی تار مو تشکیل شده ولی همین چند تار مو باعث زیبایی و جذابیت صورت فرد می شود از طرفی بسیاری از حالت های روحی روانی با این ابرو قابل انتقال هست. غیر از اینکه اثرات فیزیولوژیکی دارد مثل جلوگیری از ریزش عرق در ناحیه چشم و از طرفی یه مقدار از تابش نور خورشید به چشم جلوگیری می کند.

عوامل از بین رفتن ابرو

در رابطه با ابرو اینکه چه اتفاقاتی می افتد ابرو شرایط طبیعی خود را از دست می دهد، بعضی بیماری ها بعضی سوانح، مثل شکستگی ها ، تصادفات ، سوختگی ممکن است به این منجر شود که ابرو ریزش پیدا کند . استفاده از بعضی دارو ها مثل داروهای شیمی درمانی  و لوازم آرایشی و رنگ های غیراستاندارد موجب ضعیف شدن و کم شدن حجم ناحیه موهای ابرو شود.

از طرفی بعضی بیماری های روحی روانی مثل استرس هایی که بعضی خانم ها یا آقایان دارند که موجب کنده شدن و از دست دادن موی ابرو می شود. اینجاست که باید از کاشت ابرو استفاده شود و یک روش بسیار خوبی خواهد بود . از طرفی یک سری اتفاقات دائم زیبایی که قبلا بعضی افراد داشتند مخصوصا خانم ها مثل انجام تتو و خالکوبی هایی که در ناحیه ابرو وجود داشته و ممکن است تتو با سلیقه خود فرد انجام شده باشد که مورد قبول نباشد از طرفی دیگر تتو یک رنگ مصنوعی است و در گذشت زمان کم رنگ یا پر رنگ شود و فرد را مجبور به ترمیم رنگ و شکل ابرو می کند .

کاشت ابروی طبیعی

خیلی از افراد به دنبال چهره های طبیعی هستند . کاشت موی طبیعی و پیوند ابرو یک روش خوب و دائمی است به این صورت از این روش استفاده می کنیم که مو ها و گرفت های مو و فولیکول های مو را از ناحیه بانک موکه در ناحیه پشت سرمنتقل می کنیم و در ناحیه ابرو کاشته می شود. سعی می شود از موهایی استفاده شود که به موی ابرو بسیار نزدیک باشد و همچنین رشد موهای ابرو کاملا طبیعی خواهد بود. زمان این کار 4 الی 5 ساعت خواهد بود وقتیکه کل ناحیه ابرو را بخواهیم متراکم کنیم .نیازی به بیهوشی نیست و با بی حسی موضعی انجام می شود و فرد کاملا هوشیار است ولی باید نکاتی را مد نظر داشت. که با کاشت ابرو میتوان تراکم ابرو را هم زیاد کرد و این امکان وجود دارد که شکل ابرو را هم تغییر داد .

کاشت ابرو
کاشت ابرو

زاویه کاشت ابرو هم بسیار مهم است رعایت شود. زاویه ابرو در ناحیه تاج عمودی و رو به بالاست و هرچه به سمت اطراف می رود زوایا کمتر می شود و دم ابرو مماس بر پوست است. نکته مهم این است که اگر فرد از کاشت ابروی خود راضی نباشد امکان برگرداندن فرایند کاشت با لیزر کردن وجود دارد. اگر کاشت مو توسط تیم مجرب و یک مکان مناسب انجام شود و فرد خواست های خود را از تیم کاشت مو بخواهد به جرائت می توان گفت که تشخیص موی ابرو کاشته شده و ابروی طبیعی سخت خواهد بود بشرطی که در طراحی و در جلسه مشاوره این نکات دیده شود مثل زوایا و فواصل موی ابرو از قسمتهای صورت مثل بینی رعایت شود و قرینه بودن ابرو هم بسیار مهم است .

برای کاشت ابرو به کلینیک هایی مراجعه شود که پزشک متخصص این کار را انجام می دهد و از قبل کارهای قبل را دیده باشند و خواسته های خود را مطرح کنند .

نقاهت بعد از کاشت ابرو

مراقبت های بعد هم بسیار مهم است . استراحت مطلق لازم نیست .

عوارض کاشت ابرو

ممکن است 2 تا 3 روز تورم وجود داشته باشد و از کندن زخم ها خودداری شود . شستشو و استحمام  دستکاری ناگهانی  نباشد بعد از دو هفته در جای خود فیکس میشوند  و در زمان 4 تا 6 ماه ابرو ریزش میکند و ابروهای جدید رشد میکند و شکل آن یک شکل طبیعی خواهد بود . اگر کاشت توسط تیم حرفه ای انجام شود نیاز به ترمیم نخواهد بود و یکبار برای همیشه است و بعد از آن مانند یک ابروی طبیعی میتوان کوتاه کرد یا نازک کرد و همه آرایش ها و میکاپ ها را میتوان انجام داد. ابروها بعد از کاشت خود را با شرایط وفق می دهد و رشد خواهند داشت.

راه های ارتباطی با دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی:

88209551- 88191975

info@drchabavizadeh.ir

پیج اینستاگرام

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سایر خدمات :

کاشت مو

کاشت ریش در مردان 

جوانسازی پوست 

تزریق ژل

تزریق چربی به پشت دست 

 

برچسب گذاری توسط , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *